Kurumsal

HAKKIMIZDA

hakkimda1-01
Fırat Yapı Teknik ailesi olarak 50 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Her geçen gün şirketimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için geliştirmeye devam ediyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yalova’da başlayan bu hizmeti 2013 yılında bütün illere vermek için E-Ticaret Sistemimiz olan hirdavatciamca.com adresinden bütün illere aynı hizmeti sunmaya devam ediyor ve bundan gurur duyuyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet göstermiş olduğumuz yapı sektöründe müşteri ihtiyaç ve beklentilerini yasal standart ve mevzuatlara uyarak ön planda tutmak, Ürün ve hizmet kalitesini arttırarak; Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere getirmek, Sürekli iyileşmeye yönelik çalışmalar sağlayarak, Tüm çalışanların kaliteye katılımlarını sağlayarak sektöründe lider firma olmak kalite politikamızdır.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

FIRAT YAPI TEKNİK LTD. ŞTİ, en üst kalite seviyesinde üretim faaliyetlerini yürütürken değerli çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ana amaçları arasında saymaktadır.Aşağıdaki hususların teminini ve idamesini taahhüt ederiz;

*Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını sağlamak;
*İSG konularında sürekli iyileştirme sağlamak;
*Yürürlükteki İSG mevzuatına, idari düzenlemelere ve üyesi olunan kuruluşların kurallarına riayet etmek;
*Hem doğrudan şirket personelinin hem de faydalanılan taşeron çalışanlarının bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacı ile eğitimler vermek;
*Şartlara uygunluğun idame ettirilmesi için İSG politikasını periyodik olarak gözden geçirmek;
*Kamu, özel sektör kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile projelerde edinilen İSG tecrübelerini karşılıklı olarak paylaşmak.